Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Abrogare lege
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Abrogare lege

Legea(pensiilor) 284/2010, a fost abrogata.
,,Ajutoarele,, prevazute in aceasta lege, odata cu ,,iesirea,, la pensie, sunt si ele abrogate?
Cu multumiri anticipate.
Legea 284/2010 care a fost abrogata de Legea 153/2017 la data de 01.07.2017.

Vedeti si aceste discutii privind ajutoarele pentru iesirea la pensie :
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Cornel Vasile, Consilier juridic