Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Pesta porcina
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Pesta porcina

Buna seara!am si eu o intrebare in legatura cu aceasta pesta porcina aparuta din senin la noi in țară!exista vreun temei legal ca in momentul cand cei de la DSV vin sa imi omoare porcul in curte la mine sa îi pot opri pentru ami face inainte analizele la acest animal?va multumesc!
Nu a aparut deloc din senin. Vedeti interviul dat de ministrul Petre Daea aseara la Antena 3.
Il gasiti pe youtube. [ link extern ]
Cu pesta porcina nu pare a fi de glumit, cu atat mai putin de politizat: [ link extern ] /