Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere respinsă
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere respinsă

Am deschis un proces în potriva firmei de recuperatori cruc. În luna februarie ac.şi în luna septembrie ac am primit pronunțare .cererea a fost respinsă din cauza lipse-i de conținut formulată de avocat ce şanse mai am ! Au trecut peste 8 ani şi acum sânt exsecutat prin oprirea salariului de la firmă unde lucrez .deşi acest credit leam achitat prin virament bancar printr-o refinanțare.
Respingerea acțiunii ca lipsită de conținut din vina avocatului ?