Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... ITP expirat
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

ITP expirat

Buna ziua ! Am ITP-ul expirat la masina si asi vrea sa stiu daca il pot face in orice statie ITP sau sunt obligat sa merg la RAR ?
Oriunde numai sa nbu va opreasca politia pe drum. Pueti face o programare si sa va dea o foaie ca in cazul in care va opreste poate optineti indurare cu foaia aceeea.

"uite domne merg acum sa il fac".
in orice statie ITP