avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 767 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Infiintare gradinita particulara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Infiintare gradinita particulara

Poate sa-mi spuna cineva diferentele, din punct de vedere legal, dintre gradinita particulara si centru educationala. Cadru legal, autorizatii, pregatire educatori, accesare fonduri? Care este cea mai buna forma legala dpdv fiscal SRL, SRL-D, ONG? Va multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:53, 24 Septembrie 2018
Gasiti mai mulet detalii aici
www.google.com/search?q=Infi...

De asemenea, puteti accesa fonduri europene pentru gradinite/crese pe masura 7.2 Investitii in crearea si modernizarea infrastructurii de baza la scara mica infrastructura educationala / sociala.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Grădinița particulara Ciubarec vasilica Ciubarec vasilica Buna seara!As dori sa aflu si eu care sunt pasii pentru obținerea fondurilor europene pentru o grădiniță particulară.Va multumesc frumos.cblica@yahoo.com (vezi toată discuția)
Înființare grădiniță privata in bucurești Valentina Neaga Valentina Neaga Bună ziua, Doresc să înființeze o grădiniță privata in București și aș vrea să știu dacă pentru aceasta se acordă fonduri ... (vezi toată discuția)
Accesare fonduri europene gradinita Georgiana Radu Georgiana Radu Buna seara, Doresc sa înființez o grădinița/ creșă in mediul rural si ma interesa sa imi spuneti daca se pot accesa fonduri europene? Multumesc! (vezi toată discuția)