Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Infiintare gradinita particulara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Infiintare gradinita particulara

Poate sa-mi spuna cineva diferentele, din punct de vedere legal, dintre gradinita particulara si centru educationala. Cadru legal, autorizatii, pregatire educatori, accesare fonduri? Care este cea mai buna forma legala dpdv fiscal SRL, SRL-D, ONG? Va multumesc anticipat!
Gasiti mai mulet detalii aici
www.google.com/search?q=Infi...

De asemenea, puteti accesa fonduri europene pentru gradinite/crese pe masura 7.2 Investitii in crearea si modernizarea infrastructurii de baza la scara mica infrastructura educationala / sociala.