Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... taxa timbru / timbru judiciar
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

taxa timbru / timbru judiciar

care este valoarea taxei judiciare de timbru si timbrului judiciar pentru o cerere de admitere a creantei la masa credala?
Va multumesc anticipat.
120 lei+0,3bani timbru judiciar
Rugaminte, doresc sa legalizez hotararea de divort, pronuntata de judecatoria sect. 3 si nu stiu unde sa platesc taxa de timbru judiciar, la trezoreria sect.3, administratia financiara a sect.3 sau la cec? Deasemeni, va rog, sa-mi spuneti care sunt costurile acestei legalizari. Multumesc,