avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 385 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca/ Fisa post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca/ Fisa post

Unui salariat angajat ca Primitor -distribuitor materiale scule trebuie sa i se opreasca garantie materiala?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:26, 26 Septembrie 2018
In general, are atributiile unui gestionar o astfel de functie, situatie in care se poate retine garantie materiala.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Garantie materiala yulyan33 yulyan33 Am urmatoarea problema. Pana in 21.02.2011 am lucrat la o firma de distributie, ca si distribuitor( sofer) . As vrea sa stiu daca aveau dreptul sa imi opreasca ... (vezi toată discuția)
Contract de raspundere materiala adinagea adinagea Buna ziua, Ajutati-ma va rog cu temeiul legal in baza caruia se pot intocmi contractele de raspundere materiala, in conditiile in care angajatii au in ... (vezi toată discuția)
Magazioner vs. gestionar suciu_diana suciu_diana Buna ziua, care este diferenta intre cele doua posturi? magazionerului i se retine din salar ca si la gestionar cei 10%? Si daca o persoana apare in doua ... (vezi toată discuția)