Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca/ Fisa post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca/ Fisa post

Unui salariat angajat ca Primitor -distribuitor materiale scule trebuie sa i se opreasca garantie materiala?
In general, are atributiile unui gestionar o astfel de functie, situatie in care se poate retine garantie materiala.