Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Deduceri pt reabilitarea termica a locuintei
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Deduceri pt reabilitarea termica a locuintei

buna ziua.
mai este valabila deducerea de impozit pentru reabilitarea termica a locuintei (repartitoare, geamuri termopan, etc)? sau a fost valabila numai pt anul fiscal 2004?

daca mai e valabila, o sa mai revin cu cateva intrebari.
multumesc.
NU . Actualul Guvern a anulat de la 01.01.2005