avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 292 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Deduceri pt reabilitarea termica a locuintei
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Deduceri pt reabilitarea termica a locuintei

buna ziua.
mai este valabila deducerea de impozit pentru reabilitarea termica a locuintei (repartitoare, geamuri termopan, etc)? sau a fost valabila numai pt anul fiscal 2004?

daca mai e valabila, o sa mai revin cu cateva intrebari.
multumesc.
Cel mai recent răspuns: ContSters13909 , utilizator 14:35, 15 Aprilie 2006
NU . Actualul Guvern a anulat de la 01.01.2005

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reabilitare blocuri Matra Matra Buna ziua, Am cateva intrebari legat de obligativitatea schimbarii geamurilor termopane la reabilitarea blocurilor, proces in care va intra si blocul meu in ... (vezi toată discuția)
Contract hidroizolatie bloc raluka raluka Am executat pe cheltuiala mea hidroizolatia apart in care locuiesc, intrucat Presedintele asociatiei nu a intreprins nici actiune cu privire a strangerea ... (vezi toată discuția)
Amenintare cu obligativitate montare geam termopan la reabilitare ... c2023 c2023 Amenintare cu obligativitate montare geam termopan la reabilitare termica. Buna ziua, Puteti va rog sa ma ajutati cu un raspuns la situatia de mai ... (vezi toată discuția)