avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general De unde trebuie sa iau o adeverinta care sa ateste ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

De unde trebuie sa iau o adeverinta care sa ateste suma pe care o primeste?

Buna ziua! Sunt studenta si vreau sa beneficiez de bursa sociala. Tatal meu primeste subventie de la Apia pentru pamant. De unde trebuie sa iau o adeverinta care sa ateste suma pe care o primeste?
Cel mai recent răspuns: Life & Business Support , Consultant resurse umane 11:17, 18 Octombrie 2018
de la ANAF-ul de domiciliu, adica ANAF-ul in a carei zona va aflati

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot afla cine îmi ia subvenție de la apia pe pământurile moștenite? giv giv Buna ziua. Am mostenit diverse suprafete de teren de la tatal decedat si de la fratii bunicului cand mostenitorii acestuia au dezbatut mostenirea prin ... (vezi toată discuția)
Bursa sociala Maia123456 Maia123456 Buna ziua ! Sunt studenta si am o nelamurire legata de actele necesare dosarulului pentru bursa sociala. Trebuie declarate veniturile familiei pe ultimele 3 ... (vezi toată discuția)
Persoane in intretinere, coasigurati anymaryh anymaryh Buna ziua! Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema: un salariat are un copil, 23 ani , student, bursa 300 lei - angajatul nu poate beneficia de ... (vezi toată discuția)