Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general De unde trebuie sa iau o adeverinta care sa ateste ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

De unde trebuie sa iau o adeverinta care sa ateste suma pe care o primeste?

Buna ziua! Sunt studenta si vreau sa beneficiez de bursa sociala. Tatal meu primeste subventie de la Apia pentru pamant. De unde trebuie sa iau o adeverinta care sa ateste suma pe care o primeste?
de la ANAF-ul de domiciliu, adica ANAF-ul in a carei zona va aflati