Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... plata taxa licitatie
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

plata taxa licitatie

in momentul cand achit taxa de participare la o licitatie, nu ar trebui sa primesc de la lichidator un document? lichidatorul e din alt oras...( care sa ateste ca a primit suma..)
oji62, utilizator
Buna ziua,

Fiind vorba de o plata este evident ca beneficiarul platii trebuie sa va emite o dovada de plata.
Puteti efectua plata si prin virament bancar cu mentionarea numarului de dosar in care se organizeaza licitatia si data licitatiei,

Sper ca aceste informatii v-au fost de folos,

Toate cele bune,