Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Schimbare casa de marcat la PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Schimbare casa de marcat la PFA

Buna ziua. Pentru PFA , cu norma de venit, domeniu de activitate-cabinet intretinere corporala,este obligatorie casa de marcat cu jurnal electronic? Multumesc!
Da, trebuie noua casa de marcat electronica. Si tot pentru PFA impozitat pe norma de venit va trebui sa completati in registrul de evidenta fiscala doar partea de venituri.
Multumesc!