avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 550 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... tip soluție : amână cauza
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

tip soluție : amână cauza

Am avut la proces primul termen și pe net TB a scris " amână cauza " ; s-a dat un nou termen peste o lună. Ce înseamnă aceasta ?se cer noi probe ? voi primi acasă informare ? Procesul am solicitat să se judece în lipsă .
Cel mai recent răspuns: bufa , utilizator 11:21, 1 Noiembrie 2018
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tip soluție : amână cauza bufa bufa Am avut la proces primul termen și pe net TB a scris \" amână cauza \" ; s-a dat un nou termen peste o lună. Ce înseamnă aceasta ?se cer noi probe ? voi ... (vezi toată discuția)
Ce se intampla daca la contestarea unei amenzi nu am nici un martor ? AnonimXYZ AnonimXYZ Ce se intampla daca la contestarea unei amenzi nu am nici un martor ? Si am primit o citatie in care mi se cere ca in 10 zile sa aduc un martor daca nu se va ... (vezi toată discuția)
Intampinare peraspera peraspera Va rog sa ma lamuriti: Pe 18.03 s-au depus inscrisuri de partea adversa (intimata)...citez din incheiere: \"Prin Serviciul Registratura, intimata a depus ... (vezi toată discuția)