Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... tip soluție : amână cauza
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

tip soluție : amână cauza

Am avut la proces primul termen și pe net TB a scris " amână cauza " ; s-a dat un nou termen peste o lună. Ce înseamnă aceasta ?se cer noi probe ? voi primi acasă informare ? Procesul am solicitat să se judece în lipsă .
~ Conținut șters la cerere ~