Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Tip intreprindere
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Tip intreprindere

Bună ziua, detin o cabina foto si as dori sa îmi deschid un P.F.A. dar sa nu folosesc codul CAEN 7420 cel pentru activitati fotografice, ce cod CAEN as mai putea folosi ?
Cornel Vasile, Consilier juridic
Caen 9609 - Alte activitati de servicii n.c.a.
Include : exploatarea masinilor si aparatelor care ofera servicii personale pe baza de monezi (cabine fotografice, cantare, aparate de masurare a tensiunii sanguine, cutii pentru pastrarea obiectelor ce functioneaza pe baza de monezi etc.)
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumes frumos de raspuns. Alt cod CAEN posibil ?