Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... cumul pensie cu salariu
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

cumul pensie cu salariu

În cazul depunerii dosarului de pensionare pentru limita de varsta și a încheierii unui nou CIM cu acelasi angajator, există vreo impunere legală privind durata acestuia sau poate fi nedeterminată?
Multumesc frumos.