Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Amortizare licenta
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Amortizare licenta

Am o factura cu 5 licente(pe perioada nelimitata) de accesare a unui program informativ pt 5 utilizatori noi. Va rog sa-mi suneti in ce cont se inregistreaza si pe ce perioada se amortizeaza. Programul informatic, la care se refera aceste licente are o durata ramasa de amortizare de 2 ani si 6 luni.
~ Conținut șters la cerere ~