Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 COD CAEN CONSTRUCTII STATII ELECTRICE SI PARCURI ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

COD CAEN CONSTRUCTII STATII ELECTRICE SI PARCURI EOLIENE

CE COD CAEN CORESPUNDE PENTRU ASTFEL DE ACTIVITATI?
CONSTRUCTII STATII ELECTRICE SI PARCURI EOLIENE

MULTUMESC ANTICIPAT
alexandralincu a scris:

CE COD CAEN CORESPUNDE PENTRU ASTFEL DE ACTIVITATI?
CONSTRUCTII STATII ELECTRICE SI PARCURI EOLIENE

MULTUMESC ANTICIPAT

:offtopic: Interventie moderator
Scrierea nejustificata cu majuscule este greu de citit. Tineti cont ca folosirea excesiva a tehnicilor de subliniere a textului echivaleaza cu a tipa la ceilalti utilizatori, actiune care ar putea fi interpretata ca fiind agresiva in forum.
Incalcarea prezentului regulament se sanctioneaza in prima faza cu avertisment, care va fi public si se va posta de catre administrator / moderator in sectiunea de anunturi oficiale a forumului. Abaterile repetate pot duce la inchiderea contului (banare), temporara sau definitiva.

....
posibil sa va incadrati in codul CAEN 35 Productia si furnizarea de energie electrica si termica, gaze, apa calda si aer conditionat sau in 43.21 Lucrari de instalatii electrice
Va multumesc foarte mult, nu am avut intentia de a scrie cu majuscule, a fost o greseala, o sa tin cont pe viitor.