Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Cum se intemeieaza in drept concluziile scrise pentru ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Cum se intemeieaza in drept concluziile scrise pentru o somatie de plata?

Buna ziua!
Ma poate ajuta cineva cu privire la articolele pe care se intemeieaza in drept concluziile scrise pentru o somatie de plata?

Va multumesc!
concluziile scrise nu se intemeiaza niciodata in drept.poate te refereai la actiunea in sine, adica la somatia de plata.
se scrie OG 5/2001