Forum Discuţii juridice Executare silită notificare plata amenda contraventionala de catre o ...
Discuție deschisă în Executare silită

notificare plata amenda contraventionala de catre o institutie de stat dupa apel pierdut

Ce se intampla daca o institutie publica careia i s-a aplicat o amenda contraventionala de catre politie a pierdut in apel si, ordonatorul de credit refuza sa plateasca chiar daca a fost somat de catre institutia financiara?
cristinacarina, utilizator