Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Returnare bani
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Returnare bani

Buna ziua! As dori să stiu, dacă în comerțul second hand, legea prevede returnarea banilor, dacă produsul nu are defect?
doar daca l-ati cumparat on line, daca l-ati cumparat din magazin legea nu prevede returnarea banilor.
Multumesc!
Bună ziua. Spuneti-mi, va rog, care este legea as vrea sa o citesc si eu