avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 183 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhiva
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhiva

Buna ziua ! As vrea sa stiu si eu unde sa mutat arhiva de la Mosoaia .Va rog
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:11, 25 Octombrie 2022
La ce intreprindere ati fost angajata ?
Este vorba de bunica mea ...nu de mine .A lucrat la cooperativa de consum Mosoaia si vrea sa recupereze vechimea

POPA GHEORGHE a scris:

La ce intreprindere ati fost angajata ?

Incercati la Serviciului Judetean Argeş al Arhivelor Naţional
Adresa: Piteşti, str. Exercitiu nr. 208, cod poştal 110 210, jud. Arges
Telefon:0248/ 253144
Fax: 0248/ 254232
E-mail: arges@arhivelenationale.ro
Bună ziua!!! unde as putea găsi arhiva SMA Loamnes dacă ma puteți ajuta
Servagromec S.A. Sibiu infiintata prin desfiintarea SMA Loamnes si a altor SMA-uri ... MARCOVICIU SORIN ŞTEFAN
Calitate: lichidator judiciar
Adresa: Sibiu, Str. Oştirii, Nr. 1, Bloc 60, Scara E, Etaj 1, Ap. 47, Judet Sibiu

Alte discuții în legătură

Vechime in munca stefan.ursache stefan.ursache Tatal meu a ajuns la varsta pensionarii ,si a lucrat inainte de 1989 la Trustul de Constructii Carpati din Bucuresti si la Cooperativa Constructorul din ... (vezi toată discuția)
Cautare de carte de munca pentru pensionare UKIP UKIP As dori sa stiu unde sint arhivele fostei Intreprinderi Comerciale de Stat Textile Incaltaminte ( I C S T I) Pitesti si cum sa procedez pentru a imi dobindi ... (vezi toată discuția)
Buna ziua - arhiva intreprinderea de foraj si alimentari cu apa, bucuresti, sucursala constanta MarilenaN MarilenaN Va rog sa ma scuzati pentru deranj, poate nici nu ma puteti ajuta, dar as vrea macar sa incerc. Tatal meu a muncit intre anii \'72 si \'80 la Interprinderea de ... (vezi toată discuția)