Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhiva
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhiva

Buna ziua ! As vrea sa stiu si eu unde sa mutat arhiva de la Mosoaia .Va rog
La ce intreprindere ati fost angajata ?
Este vorba de bunica mea ...nu de mine .A lucrat la cooperativa de consum Mosoaia si vrea sa recupereze vechimea

POPA GHEORGHE a scris:

La ce intreprindere ati fost angajata ?

Incercati la Serviciului Judetean Argeş al Arhivelor Naţional
Adresa: Piteşti, str. Exercitiu nr. 208, cod poştal 110 210, jud. Arges
Telefon:0248/ 253144
Fax: 0248/ 254232
E-mail: arges@arhivelenationale.ro
Bună ziua!!! unde as putea găsi arhiva SMA Loamnes dacă ma puteți ajuta
Servagromec S.A. Sibiu infiintata prin desfiintarea SMA Loamnes si a altor SMA-uri ... MARCOVICIU SORIN ŞTEFAN
Calitate: lichidator judiciar
Adresa: Sibiu, Str. Oştirii, Nr. 1, Bloc 60, Scara E, Etaj 1, Ap. 47, Judet Sibiu