Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cautare de carte de munca pentru pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cautare de carte de munca pentru pensionare

As dori sa stiu unde sint arhivele fostei Intreprinderi Comerciale de Stat Textile Incaltaminte ( I C S T I) Pitesti si cum sa procedez pentru a imi dobindi cartea de munca sau o adeverinta de munca in vederea pensionarii.
Directia Judeteana Arges a Arhivelor Nationale
Adresa: Piteşti, str. Exercitiu nr. 208, cod poştal 110 210, jud. Arges
Telefon:0248/ 253144
Fax: 0248/ 254232
E-mail: arges@arhivelenationale.ro

[ link extern ]
poz.639