Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Zile libere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Zile libere

Buna ziua,
Cine are dreptul la liber intr-o zi declarata libera de stat, doar cel care munceste in ziua respectiva (cea declarata libera) sau cel care sta acasa in ziua aceea mai are dreptul la inca un liber?
Cel care este in CO , in concediu medical nu va recupera acea zi ...restul da