avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 534 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Contributie retractiva pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Contributie retractiva pensie

Cat costa 5 ani
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:19, 17 Ianuarie 2019
Ati primit raspunsuri in acest topic
www.avocatnet.ro/forum/discu...

====
Nu mai deschideti acelaşi topic de mai multe ori sau pe secţiuni diferite ale forumului. Topicurile în plus vor fi șterse de administratori sau moderatori.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua,asi dori sa știu dacă am intrat in pensie de invaliditate ... Cristea Daniel Cristea Daniel Buna ziua,asi dori sa știu dacă am intrat in pensie de invaliditate gradul 3, dar nu din campul muncii ,se ia în calcul la limita de virsta,avind 18 ani in ... (vezi toată discuția)
Legislatia muncii talmos61 talmos61 Zilele de sarbatoare legale,cum ar fi de pasti,daca se da liber,acele zile sunt platite sau nu de angajator,firma privata? (vezi toată discuția)
Marire salariala 1martie nicocornean nicocornean Sunt asistent medical la un centru pt persoane varstnice.Mi s-a spus de catre conducerea unitatii ca la centrele pt persoane varstnice nu se maresc salariile ... (vezi toată discuția)