Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua,asi dori sa știu dacă am intrat in pensie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua,asi dori sa știu dacă am intrat in pensie de invaliditate ...

Buna ziua,asi dori sa știu dacă am intrat in pensie de invaliditate gradul 3, dar nu din campul muncii ,se ia în calcul la limita de virsta,avind 18 ani in campul muncii,si 20 ani pensie invaliditate gradul 3. Mulțumesc.....
Ati primit raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Nu mai deschideti acelaşi topic de mai multe ori sau pe secţiuni diferite ale forumului. Topicurile în plus vor fi șterse de administratori sau moderatori.
Cornel Vasile, Consilier juridic