avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 245 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua,asi dori sa știu dacă am intrat in pensie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua,asi dori sa știu dacă am intrat in pensie de invaliditate ...

Buna ziua,asi dori sa știu dacă am intrat in pensie de invaliditate gradul 3, dar nu din campul muncii ,se ia în calcul la limita de virsta,avind 18 ani in campul muncii,si 20 ani pensie invaliditate gradul 3. Mulțumesc.....
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:29, 7 Ianuarie 2024
Ati primit raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Nu mai deschideti acelaşi topic de mai multe ori sau pe secţiuni diferite ale forumului. Topicurile în plus vor fi șterse de administratori sau moderatori.
Ultima modificare: Duminică, 7 Ianuarie 2024
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua!! am o adeverință eliberată de ministerul de interne ... Ionel19610111@gmail.com Ionel19610111@gmail.com Bună ziua!! Am o adeverință eliberată de ministerul de interne ,în care se dovedește că am lucrat doi ani și o lună în condiții specialede ... (vezi toată discuția)
Indemnizație creștere copil Mircea.gheorghe1984@yahoo.ro Mircea.gheorghe1984@yahoo.ro Buna ziua, Imi poate spune cineva dacă in următoarea situație se suspenda indemnizația de creștere copil: Am câștigat la pariuri sportive ( online ) ... (vezi toată discuția)