Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... pro causa
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

pro causa

un document intocmit inainte de introduceea unei actiuni in justitie poate fi considerat ca a fost intocmit "pro causa" ???
Depinde de obiectul cauzei de ce anume vreti sa dovediți cu documentul respectiv,cine a redactat documentul respectiv.