Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarii

Avand in vedere HG nr.937/2018 referitoare la venitul minim garantat..se poate remunera salariatii ,personal contractual si functionari publici la acelasi nivel salar din anul 2018...sau obligatoriu trebuie majorat.Multumesc.
Este obligatorie aplicarea HG 937/20148.
Cornel Vasile, Consilier juridic