Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Care sunt cerintele legale SMM pentru substante ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Care sunt cerintele legale SMM pentru substante chimice ( noxe , STAS pentru valori limita admise ) ?

Legi , Hg.
Incercati sa cereti la obiect, nu generalitati.
Pentru legislatie in general gasiti informnatii aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...