Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Voluntariatul efectuat dupa terminarea studiilor se ia ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Voluntariatul efectuat dupa terminarea studiilor se ia in considerare ca vechime in munca

Buna ziua, doresc sa stiu daca voluntariatul efectuat dupa terminarea studiilor universitare se ia in considerare ca vechime in munca si in ce conditii.
Voluntariatul efectuat dupa terminarea studiilor universitare nu constituie vechime in munca .