Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Completare registrul jurnal
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Completare registrul jurnal

La simbol conturi in registrul jurnal pentru o inregistrare cu mai multe conturi in debit sau credit cum se trece?
george-neagu, moderator
4111 = 707
4111 = 4427

628 = 401
4426 = 401

repretati contul de pe debit/credit