Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Despre personalul asimilat magistratilor
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Despre personalul asimilat magistratilor

Buna ziua! Stie cineva ce se va intampla cu functiile acelea asimilate magistratilor? Am auzit ceva referitor la faptul ca sunt pe cale sa fie desfiintate sau modificate pentru a fi exclusi din corpul magistratilor format din judecatori si procurori...
Forumul acesta mai functioneaza??
Acest Forum , functioneaza ... insa probabil nu avem ce raspuns sa oferim , intrucat nu exista un act normativ in acest sens.