Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Delegare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Delegare

Se poate acorda delegare pe o perioada mai mare de 120 de zile calendaristice in 12 luni? (art. 44 C.Muncii "Delegarea poate fi dispusa pe o perioada de cel mult 60 de zile calendaristice in 12 luni si se poate prelungi pentru perioade succesive de maximum 60 de zile calendaristice,numai cu acordul salariatului.")
Vedeti acest articol
[ link extern ]
Multumesc frumos.

Cornel Vasile a scris:

Vedeti acest articol
[ link extern ]