Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum se face tragerea la sorti a expertului ?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum se face tragerea la sorti a expertului ?

Dar daca legea prevede tragere la sorti, de ce nu se respecta legea ?
Este dreptul dvs. sa intrebati direct, instanta care procedeaza altfel.