avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 213 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor doresc contabil ptr SRL
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

doresc contabil ptr SRL

Buna ziua,
Sunt din Tulcea, sat Plopu, doresc un contabil SERIOS ptr SRL.
Am activitate :export,cresterea animalelor, turism, website-uri.
Astept oferte la adresa de mail: mihavasile@yahoo.com

Cu respect,
Mihaela V.
Cel mai recent răspuns: mihavasile , utilizator 02:18, 28 Noiembrie 2009
Sfatul meu este sa mergeti la CECCAR Filiala Tulcea si sa solicitati o lista cu experti .Poate aveti vreo unul in zona...Oricum solicitati si recomandari de la 2-3 clienti
Puteti face o cautare pe pagina ceccar-ului dupa contabili sau firme de contabilitate aflate in Tulcea:
[ link extern ]

Atentie, primele rezultate afisate vor fi doar cele care incep cu litera A. Trebuie sa selectati fiecare litera in parte pentru a le vedea pe toate. Aveti si adresa si numarul lor de telefon acolo.
Va multumesc tuturor celor care mi ati raspuns.Acest site e o minune dumnezeiasca,plina de oameni seriosi, de adevarate valori.
Sanatate multa si va multuimesc ptr toate indrumarile.
Doamne ajuta!!
Mihaela
Ultima modificare: Joi, 19 Noiembrie 2009
mihavasile, utilizator
mi-ar fi placut sa fiti din bucuresti sau o localitate limitrofa!
succes!
mutati firma la Blaj si se rezolva

Alte discuții în legătură

Plata impozitului pentru pfa dessyre dessyre Detin un PFA, iar anul trecut am lucrat cu o societate comerciala in baza unui contract de comision, ce avea ca obiect prestari servicii. Intrebarea mea daca ... (vezi toată discuția)
Am cumparat un apartament si vanzatorul nu doreste sa returneze tva (diferenta de 14%) zoe1704 zoe1704 In anul 2008 am contractat un apartament (neconstruit la acea data) prin incheierea unui antecontract de vanzare – cumparare cu scadenta in ianuarie ... (vezi toată discuția)
Initiere in contabilitate lupu mihaela lupu mihaela Buna seara. As vrea sa tin contabilitatea unui srl ( bar) de la a la z,Nu stiu insa daca sunt in masura sa fac acest lucru.Nu am facut niciodata mai mult de ... (vezi toată discuția)