Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor doresc contabil ptr SRL
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

doresc contabil ptr SRL

Buna ziua,
Sunt din Tulcea, sat Plopu, doresc un contabil SERIOS ptr SRL.
Am activitate :export,cresterea animalelor, turism, website-uri.
Astept oferte la adresa de mail: mihavasile@yahoo.com

Cu respect,
Mihaela V.
Sfatul meu este sa mergeti la CECCAR Filiala Tulcea si sa solicitati o lista cu experti .Poate aveti vreo unul in zona...Oricum solicitati si recomandari de la 2-3 clienti
Puteti face o cautare pe pagina ceccar-ului dupa contabili sau firme de contabilitate aflate in Tulcea:
[ link extern ]

Atentie, primele rezultate afisate vor fi doar cele care incep cu litera A. Trebuie sa selectati fiecare litera in parte pentru a le vedea pe toate. Aveti si adresa si numarul lor de telefon acolo.
Va multumesc tuturor celor care mi ati raspuns.Acest site e o minune dumnezeiasca,plina de oameni seriosi, de adevarate valori.
Sanatate multa si va multuimesc ptr toate indrumarile.
Doamne ajuta!!
Mihaela
mihavasile, utilizator
mi-ar fi placut sa fiti din bucuresti sau o localitate limitrofa!
succes!
mutati firma la Blaj si se rezolva