Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Inregistrare sedinte
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Inregistrare sedinte

Am urmarit o sedinta de consiliu local de la municipiu de luna trecuta incarcata pe youtube. Sedintele tinute cu ocazia adunarilor generale a asoc. de proprietari pot fi inregistrate ? Dar doar pt. noi. Multumesc.
Despre ce inregistrare faceti vorbire ?
Inregistrare audio sau video ?
Pentru inregistrare video ,avand in vedere caracterul special al informatiilor si datelor stocate,este obligatoriu sa detineti acordul participantilor la adunarea generala a membrilor proprietari
Inregistrarile de la primarie erau video plus audio. Scuze, despre ce informatii si date stocate cu caracter special vorbim la o sedinta de bloc ? Adunarea se tine in fata blocului pe domeniul public cu o mana de oameni care abia asteapta sa pleca acasa. Sa inteleg ca pt. cea audio nu este nevoie de acord ? Multumesc.
Nu mai bagati in seama pe ynocentta.
Polueaza total inutil acest forum...