Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Neconcordante ANAF-REVISAL in SPV
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Neconcordante ANAF-REVISAL in SPV

Buna ziua,
Ce parere aveti referitor la neconcordantele trimise pe SPV intre decl 112 si revisal dupa ce le verifici luna de luna, unde spun ei ca este problema, nici nu stiu unde ar trebuii sa ma adresez?
Eu de exemplu la o firma unde a incetat un singur cim care a fost inregistrat pe firma, trimit revisal la 3 sept si d700 pt scoatere cu 3 sept din evidente si ei aici trimit neconcordante.
Va rog sfatuiti-ma si pe mine ce ar trebuii sa fac.
Multumesc
george-neagu, moderator