Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Profesiile liberale in sistem real sau la norma de ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Profesiile liberale in sistem real sau la norma de venit?

Pfa-urile profesii liberale se inegistreaza in sistem real sau la norma de venit? Multumesc
george-neagu, moderator
Din cate stiu eu (nu sunt de specialitate, dar sunt in situatie similara) nu exista decat sistem real pentru profesiile liberale. Eu nu am gasit activitatea mea in normele de venit.