Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Caut arhive
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Caut arhive

Va rog mult daca cineva ma poate ajuta in aflarea de informatii legate de arhivele unor institutii, astfel: 1. Intreprinderea de Reparatii Ploiesti (str. Pompelor nr. 3); 2. Intreprinderea de Automobile ARO Muscel; 3. Centrala de mecanizare pentru Constructii Industriale S.U.T. Bucuresti; 4. GIRUETA S.A., Sos. Giurgiului nr. 3-5, com. Jilava, jud. Ilfov. In perioada 1076-1992 am fost incadrata in aceste firme, si am trebuinta de date in vederea intocmirii dosarului de pensionare. Cu multumiri, Ruxandra C.
Incercati la Directiile Judetene ale Arhivele Naţionale

Prahova
[ link extern ] /

Arges
[ link extern ] /

Bucuresti
[ link extern ] /
Va multumesc mult de tot! Ruxandra C.
Va rog sa mi spuneți dacă ați găsit arhiva centralei de mecanizare pt constructii industriale Bucuresti.Am încercat și eu dar nu am găsit o.Multimesc!

Constantinescu Ruxandra a scris:

Va multumesc mult de tot! Ruxandra C.