avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 399 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Caut arhive
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Caut arhive

Va rog mult daca cineva ma poate ajuta in aflarea de informatii legate de arhivele unor institutii, astfel: 1. Intreprinderea de Reparatii Ploiesti (str. Pompelor nr. 3); 2. Intreprinderea de Automobile ARO Muscel; 3. Centrala de mecanizare pentru Constructii Industriale S.U.T. Bucuresti; 4. GIRUETA S.A., Sos. Giurgiului nr. 3-5, com. Jilava, jud. Ilfov. In perioada 1076-1992 am fost incadrata in aceste firme, si am trebuinta de date in vederea intocmirii dosarului de pensionare. Cu multumiri, Ruxandra C.
Cel mai recent răspuns: flaviao , utilizator 19:22, 6 Iulie 2022
Incercati la Directiile Judetene ale Arhivele Naţionale

Prahova
[ link extern ] /

Arges
[ link extern ] /

Bucuresti
[ link extern ] /
Va multumesc mult de tot! Ruxandra C.
Va rog sa mi spuneți dacă ați găsit arhiva centralei de mecanizare pt constructii industriale Bucuresti.Am încercat și eu dar nu am găsit o.Multimesc!

Constantinescu Ruxandra a scris:

Va multumesc mult de tot! Ruxandra C.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stie cineva unde se afla arhiva pentru antrepriza de constructii ... Alina Balau Alina Balau Stie cineva unde se afla arhiva pentru Antrepriza de constructii Prahova?Este vorba despre fostul ICIM PLOIESTI, actualul Urban Icim. Multumesc, Alina B. (vezi toată discuția)
Arhive cărți munca Carnicu Carnicu Va rog sa mă ajutați cu informații despre arhivă următoarelor societăți: C.M.C.I.B.- uzina București 1973 -1976; I.U.I.U. ISLAZ Alexandria ... (vezi toată discuția)
Va rog sa mi spuneți unde găsesc arhiva centrlei de mecanizare ... flaviao flaviao Va rog sa mi spuneți unde găsesc arhiva Centrlei de mecanizare pt constructii industriale București, am nevoie de o adeverinta pt pensie.Am încercat la ... (vezi toată discuția)