Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Inregistrare electronica contract de inchiriere
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Inregistrare electronica contract de inchiriere

Cum pot inregistra online un contract de inchiriere a unui apartament?
george-neagu, moderator
Presupun ca va referiti la declararea la anaf a venitului obtinut din inchirierea apartamentului? Contractul semnat il tineti acasa. Se depune prin internet folosind contul personal deschis cu nume si cnp pe spatiul privat virtual doar declaratia unica in care declarati venitul anual incasat din inchirire.