Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Se mai poate ceva?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Se mai poate ceva?

In urma unui control al garzii forestiere mi s_a confiscat o cant de material si o amenda mare
Am contestat dar s_a redpins ne!_am judecat dar am pierdut pe toate caile .
Aceeasi speta unei alte firme dar a avut castig de cauza .
Eu am conturi blocate impuneri de la ANAF .mai pot face ceva acum daca a trecut ceva timp?
Multumesc anticipat.
Sa achitati in transe amenda pentru a debloca conturile