avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 583 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acte vanzare -cumparare ,costuri !
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acte vanzare -cumparare ,costuri !

Parintii mei vor sa treaca apartamentul cu 2 camere in care locuim toti 3 pe numele meu ,ma poate ajuta cineva sa-mi spuna cam cat costa actele la notar cu aproximatie ?

Va multumesc anticipat !
Cel mai recent răspuns: florinm58 , utilizator 15:00, 20 Martie 2019
Spuneti dvs care e pretul vanzarii.
Spuneti dvs care e pretul vanzarii.
Fiind un apartament cu 2 camere intr-un bloc vechi de 64 ani undeva la 40 000 EU .
Din "cauza linkului"dvs. nu am apucat sa va multumesc incerc sa ma descurc sa-mi fac o idee cat de cat .
Va multumesc pentru amabilitate !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Costuri şi durată partaj Vladimir44 Vladimir44 Bună ziua. Eu şi fratele meu am moştenit un apartament de la o mătuşă, avem părţi egale. Ştiu că partajul (împărţirea proprietăţii) se ... (vezi toată discuția)
Cum pot evita plata tva pentru achizitionarea unui apartament? Coolflo Coolflo Buna ziua, De curand am discutat cumpararea unui apartament cu 2 camere in Bucuresti. Cum sta treaba in situatia de fata: Pretul unu apratament cu doua ... (vezi toată discuția)
Onorariul notarului emilia2005 emilia2005 Buna ziua, am si eu o intrebare si as vrea macar sa fiu orientata cat de cat asupra unui raspuns:intentionez sa achizitionez un apartament in Bucuresti zona ... (vezi toată discuția)