Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acte vanzare -cumparare ,costuri !
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acte vanzare -cumparare ,costuri !

Parintii mei vor sa treaca apartamentul cu 2 camere in care locuim toti 3 pe numele meu ,ma poate ajuta cineva sa-mi spuna cam cat costa actele la notar cu aproximatie ?

Va multumesc anticipat !
Spuneti dvs care e pretul vanzarii.
Fiind un apartament cu 2 camere intr-un bloc vechi de 64 ani undeva la 40 000 EU .
Din "cauza linkului"dvs. nu am apucat sa va multumesc incerc sa ma descurc sa-mi fac o idee cat de cat .
Va multumesc pentru amabilitate !