Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Uz de fals
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Uz de fals

Buna seara! Daca in aceeasi imprejurare se foloseste un inscris sub semnatura privata fals si un inscris oficial fals se va retine un concurs de infractiuni SAU o singura infractiune?
Sunt fapte concurente .