Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... carte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

carte de munca

buna ziua,
daca nu mi s-a gasit cartea de munca la itm cum pot sa aflu ce vechime am in campul muncii?
ce demersuri trebuiesc facute va rog?
Nicio insitutie din tara nu deține complet astfel de informatii.

O soluție ar fi in cazul in care a fost scanat carnetul de munca al dvs...situatie in care intebati la Casa de Pensii.