Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... administrator asociatie locatari cu CIM sau PFA
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

administrator asociatie locatari cu CIM sau PFA

Un administrator asoc loc cu contract indiv de munca cu timp partial preseaza presedintele asoc sa ii dea aviz pt PFA.
Problema tb discutata in adunarea generala?
Ce probleme ar putea sa apara pt asociatie?
Nu este problema care sa fie discutata in cadrul adunarii generale
Diferenta consta in obligatiile de plata in sarcina angajatorului=asociatia de proprietari