Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CAUTARE DE ADEVERINTE ,PE UNDE OR FI FIRMELE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CAUTARE DE ADEVERINTE ,PE UNDE OR FI FIRMELE

BUNA ZIUA , am nevoie la casa de pensi ,pentru calcularea pensiei ,de grupa ,,care mi se cuvine ,,am lucrat perioda de 1975 si 1983 la santierul ,grup santier montaj cazane vulcan bucuresti ,unde pot gazi arhiva sa-mi pot scote salarizarea si grupa ,deorarece ,santierele care eu am lucrat ,se desfasura munca mea in fabrici toxice ,cum ar fi copsa mica ,carbosin ,unde acolo faceam reparati cazanelor de abur si apa calda ,govora ,si altele ,conbinate chimice ,santierul nu mai exzista unde le pot gasi ,eram repartizat ,pe santierul ,2 brasov ,adica detasati ,si pe hunedora i.a.m.r.c.e. t,e Hunedra ,deci ultimul tinp la hunedora aveam carnetul de minca ,cum pot gasi arhiva ,pentru scotere adeverintei ,ca am executat munca in domeni toxice ,plus santierul era cu grad de pericole de accidente ,cum sa ,intinplat la serele dunbraveni ,unde sa produs explozia de cazane ,si au murit 4 muncitori iar restul au ramas cu defecte autitive si traume severe ,cum si eu am ramas su urechile tinpane sparte ,nici acum nu aud cu urechile ,astept daca se pote un rasp multa sanatate
Am lucrat la UMMarsa 13 ani că strungar și îmi trebuie adeverință cu spor de noapte grupă ptr calcularea pensiei vă mulțumesc
Detalii
[ link extern ]
Energoutilaj,TILIB,IMEB,Frigocom,Cris Taxi,Cobalcescu taxi, Rodell,
Energoutilaj - S.C. ARHIVARE DOCUMENTE S.R.L.
[ link extern ] /

Cris Taxi
[ link extern ] /

Frigocom
[ link extern ]

IMEB
Cererile pentru eliberare documente, înscrisuri, informaţii pentru UMEB SA / IMEB se vor trasmite numai către societatea UMEB SA la adresa: B-dul Timişoara, nr. 104A, sector 6 Bucureşti, telefon 0314 251 202.

Taxi Cobalcescu ..intrebati aici
AUTO Cobalcescu SRL - Splaiul Unirii, Nr. 311
București, Sector 3, 030138

TILIB
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Pone a scris:

Energoutilaj,TILIB,IMEB,Frigocom,Cris Taxi,Cobalcescu taxi, Rodell,