avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 637 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CAUTARE DE ADEVERINTE ,PE UNDE OR FI FIRMELE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CAUTARE DE ADEVERINTE ,PE UNDE OR FI FIRMELE

BUNA ZIUA , am nevoie la casa de pensi ,pentru calcularea pensiei ,de grupa ,,care mi se cuvine ,,am lucrat perioda de 1975 si 1983 la santierul ,grup santier montaj cazane vulcan bucuresti ,unde pot gazi arhiva sa-mi pot scote salarizarea si grupa ,deorarece ,santierele care eu am lucrat ,se desfasura munca mea in fabrici toxice ,cum ar fi copsa mica ,carbosin ,unde acolo faceam reparati cazanelor de abur si apa calda ,govora ,si altele ,conbinate chimice ,santierul nu mai exzista unde le pot gasi ,eram repartizat ,pe santierul ,2 brasov ,adica detasati ,si pe hunedora i.a.m.r.c.e. t,e Hunedra ,deci ultimul tinp la hunedora aveam carnetul de minca ,cum pot gasi arhiva ,pentru scotere adeverintei ,ca am executat munca in domeni toxice ,plus santierul era cu grad de pericole de accidente ,cum sa ,intinplat la serele dunbraveni ,unde sa produs explozia de cazane ,si au murit 4 muncitori iar restul au ramas cu defecte autitive si traume severe ,cum si eu am ramas su urechile tinpane sparte ,nici acum nu aud cu urechile ,astept daca se pote un rasp multa sanatate
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:38, 11 Mai 2024
Am lucrat la UMMarsa 13 ani că strungar și îmi trebuie adeverință cu spor de noapte grupă ptr calcularea pensiei vă mulțumesc
Detalii
[ link extern ]
Energoutilaj,TILIB,IMEB,Frigocom,Cris Taxi,Cobalcescu taxi, Rodell,
Energoutilaj - S.C. ARHIVARE DOCUMENTE S.R.L.
[ link extern ] /

Cris Taxi
[ link extern ] /

Frigocom
[ link extern ]

IMEB
Cererile pentru eliberare documente, înscrisuri, informaţii pentru UMEB SA / IMEB se vor trasmite numai către societatea UMEB SA la adresa: B-dul Timişoara, nr. 104A, sector 6 Bucureşti, telefon 0314 251 202.

Taxi Cobalcescu ..intrebati aici
AUTO Cobalcescu SRL - Splaiul Unirii, Nr. 311
București, Sector 3, 030138


TILIB
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Pone a scris:

Energoutilaj,TILIB,IMEB,Frigocom,Cris Taxi,Cobalcescu taxi, Rodell,


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhivele institutiilor de stat 1970-1980 mitachealina mitachealina Buna ziua, Ma poate indruma cineva spre institutia unde as putea gasi arhiva de la Uzina \"Vulcan\" Bucuresti, Grup Santiere Montaj Cazane pentru perioada ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! as dori sa aflu unde s-a mutat sediul firmei ”s.c. ... BEIA CONSTANTIN BEIA CONSTANTIN Buna ziua! As dori sa aflu unde s-a mutat sediul firmei ”S.C. GSMC VULCAN SA CRAIOVA „/ ” VULCAN BUCURESTI„ sau cum se numeste ,cum pot lua legatura ... (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime daena daena Buna ziua,am lucrat circa 2 ani la UMUC Bucuresti,aceasta societate a intrat in faliment si nu stiu unde sa merg pentru a-mi lua adeverinta de vechime,aceasta ... (vezi toată discuția)