avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Alimentare curent electric echipamente RCS-RS
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Alimentare curent electric echipamente RCS-RS

Doresc sa oblig RCS-RDS sa-si alimenteze decodorul cu en electrica din sursa proprie intrucat nu sunt obligat la asta prin contract. Daca nu vor sa furnizeze semnal de net si TV in aceste conditii doresc sa reziliem contractul.
Va multumesc

Alte discuții în legătură

Reteaua rds-rcs la asociatia de proprietari noilul noilul Buna Ziua Acum 2 ani presedintele asociatiei de proprietari a facut contract cu RCS-RDS prin care acestia au cablat reteaua din bloc la contorul ... (vezi toată discuția)
Cum ”scap”de un contract de prestari servicii cu rds/rcs si de accesoriile lor? Ana Army Ana Army am un contract cu rds/rcs de furnizare servicii incheiat in 19.06.2008 dar care nu prevede durata contractului. in prezent, de aproape o luna nu mai primesc ... (vezi toată discuția)
Reziliere contract cu rds poll1 poll1 Buna ziua, in urma cu 3 luni am incheiat un contract cu RDS-RCS pt furnizare digi-tv si digi-net , internetul merge mai incet decit melcul, am tot sunat si am ... (vezi toată discuția)