Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ,,Prima casă'' pentru angajat român în Anglia
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

,,Prima casă'' pentru angajat român în Anglia

va rog sa-mi spune-ti daca fica mea lucreaza in Anglia ,la o firma engleza cu acte legale,poate beneficia de creditul ptr.prima casa in tara.multumesc.
nu paote beneficia de prima casa,ci doar de credit ipotecar

floreanilie a scris:

va rog sa-mi spune-ti daca fica mea lucreaza in Anglia ,la o firma engleza cu acte legale,poate beneficia de creditul ptr.prima casa in tara.multumesc.

multumesc