avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 519 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Achiziții publice
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Achiziții publice

Nu reușesc să găsesc din Categoria Juridice, rubrica Achiziții Publice.
Cu tot respectul cuvenit, vă adresez întrebările : De când nu mai există și de ce ?

În perspectiva că rubrica încă mai există și eu nu am aflat-o datorită inabilităților mele, vă rog să ignorați întrebările de mai sus și vă rog, doar să mă îndrumați cum aș putea posta ceva în această rubrică : Achiziții publice.

Vă mulțumesc.

Cu deosebit respect,
OS
Ultima modificare: Duminică, 12 Mai 2019
Ovidiu Slimac, Expert achizitii publice

Alte discuții în legătură

Fisa postului; meserie in carnet de munca Dan1024 Dan1024 Bună ziua, Am fost angajat la o firmă, am avut contract pe peroadă nedeterminată şi, ulterior am plecat de la acea firmă respectînd condiţiile legii ... (vezi toată discuția)
Mai multe intrebari intr-o postare ContSters361573 ContSters361573 Buna ziua, In cadrul unei publicari am adresat mai multe intrebari(in categoria\\"discutii contabile si fiscale\\", forum\\"Contabilitate in general\\"), ... (vezi toată discuția)
Cum ajungi sa profesezi dupa terminarea facultatii de drept? rhadoos rhadoos Stai linistit,daca se poate spune asa, ca tine suntem multi !!! E o problema generala a societatii noastre care seamana din ce in ce mai mult cu o JUNGLA ... (vezi toată discuția)