Forum Discuţii juridice Executare silită Credit vandut de catre banca in timpul procesului.
Discuție deschisă în Executare silită

Credit vandut de catre banca in timpul procesului.

Am actionat banca in instanta conform Legii darii in plata. Pe timpul procesului, dupa faza de Fond, castigata de catre noi, banca a cesionat creditul nostru unei firme olandeze dar a continuat sa se prezinte in Instanta ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. In Apel a castigat banca, Recursul mi-a fost respins. E legal ce a facut banca ? Cum as putea actiona in continuare ?
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc mult pentru amabilitate ! Asa voi proceda.