Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... operator date personale
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

operator date personale

presedinte operator date personale
IOANE, chiar este atat de mare comoditatea incat nu-ti permite timpul sa adresezi pe forum o intrebare intr-o propozitie coerenta?
Puteai de exemplu sa scrii: Pr op GDPR ca sa intelegem ca timpul tau este super-mega-giga pretios si te lasam in pace!
Dati-va cu lumea, tineret mandria tarii! Asa ceva...