Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... act de vanzare cumparare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

act de vanzare cumparare

Bunicul meu a cumparat iun anul 1966 un loc de veci , exista act de vanzare cumparare , a fost inregistrat la Notariatul de Stat, regiunea Galati. Cei de la cimitir imi spun ca acest act nu este valabil! Ca cimitirile au trecut in patrimoniul primariei! Ce pot sa fac?
~ Conținut șters la cerere ~